Home >> #8 USPTA Jr Circuit Blackhawk CC >> Entrants | Grand Prix Circuits |
#8 USPTA Jr Circuit Blackhawk CC
Entrants by division |
Boys' 10 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Anandkumar,Guhan | May 18 2019 10:00AM | M | Castro Valley,CA | ||||||||
2. Fernandes,Daniel | May 18 2019 8:00AM | M | Danville,CA | ||||||||
3. Ford,William J | May 18 2019 10:00AM | M | Alamo,CA | ||||||||
4. Lamba,Yuvraj | May 17 2019 6:00PM | M | Danville 94506,CA | ||||||||
5. Lui,Evan | May 17 2019 6:00PM | M | Castro Valley,CA | ||||||||
6. Mann,Jacob A | May 18 2019 10:00AM | M | Alamo,CA | ||||||||
7. Peng,Sean | May 17 2019 6:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
8. Sathyanand,Advaith | May 18 2019 10:00AM | M | Castro Valley,CA | ||||||||
9. Silveira,Henry | May 17 2019 6:00PM | M | Orinda,CA | ||||||||
10. Zhang,Matthew | May 18 2019 8:00AM | M | Danville,CA |
Boys' 12 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Anderson,William | May 17 2019 6:00PM | M | Mahopac,NY | ||||||||
2. Angel,Nicolas | May 18 2019 8:00AM | M | Alamo,CA | ||||||||
3. Basegmez,Evren | May 18 2019 8:00AM | M | Moraga,CA | ||||||||
4. Camacho Campos,Abraham | May 17 2019 6:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
5. Choi,Dylan E | May 17 2019 6:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
6. Choi,Matthew | May 17 2019 6:00PM | M | Blackhawk,CA | ||||||||
7. Demartini,Nicholas G | May 18 2019 8:00AM | M | Danville,CA | ||||||||
8. Dong,Ethan | May 17 2019 6:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
9. Goldstein,Brandon | May 17 2019 6:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
10. Gormley,Tommy A | May 18 2019 8:00AM | M | Danville,CA | ||||||||
11. Hawkins,Zachary | May 18 2019 8:00AM | M | Alamo,CA | ||||||||
12. Huang,Ken | May 17 2019 6:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
13. Kumar,Archit | May 17 2019 6:00PM | M | Pleasanton,CA | ||||||||
14. Ledezma,Diego | May 18 2019 8:00AM | M | Moraga,CA | ||||||||
15. Melvani,Rishal | May 18 2019 8:00AM | M | Danville,CA | ||||||||
16. Richtenburg,Charles B | May 17 2019 6:00PM | M | Orinda,CA | ||||||||
17. Robb,Nicholas | May 17 2019 6:00PM | M | Oakland,CA | ||||||||
18. Roberts,Aidan | M | Danville,CA | |||||||||
19. Roberts,Ethan | May 18 2019 8:00AM | M | Danville,CA | ||||||||
20. Sawhney,Rupin | May 17 2019 6:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
21. Uzelac,Alain | May 18 2019 8:00AM | M | Larkspur,CA | ||||||||
22. Wang,Joshua | May 17 2019 6:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
23. Yavichev,Peter | May 18 2019 8:00AM | M | Blackhawk,CA |
Boys' 14 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Ball,Jake | May 17 2019 6:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
2. Brightbill,Luke | May 17 2019 6:00PM | M | Walnut Creek,CA | ||||||||
3. Campbell,Will | May 17 2019 6:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
4. currie,christine L | May 18 2019 8:00AM | F | Walnut Creek,ca | ||||||||
5. Johannesson,Marcus | May 17 2019 6:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
6. Koster,Darius X | May 17 2019 6:00PM | M | Concord,CA | ||||||||
7. Mirasole,Vincent | May 18 2019 8:00AM | M | Danville,CA | ||||||||
8. Mosher,Jon-Marc | May 17 2019 6:00PM | M | Orinda,CA | ||||||||
9. Nagesetty,Sachin | May 18 2019 8:00AM | M | San Ramon,CA | ||||||||
10. Roberts,Aidan | May 18 2019 8:00AM | M | Danville,CA | ||||||||
11. Roberts,Ethan | M | Danville,CA | |||||||||
12. Roth,Lance A | May 18 2019 8:00AM | M | Danville,CA | ||||||||
13. Seifart,Lucas | May 17 2019 6:00PM | M | Martinez,CA | ||||||||
14. Snyder,Zachary | May 17 2019 6:00PM | M | Lafayette,CA | ||||||||
15. Stokes,Will | May 17 2019 6:00PM | M | Orinda,CA | ||||||||
16. Tabidze,Luca G | May 17 2019 6:00PM | M | Danville,CA | ||||||||
17. Weiss,Ethan | May 18 2019 8:00AM | M | Danville,CA |
Girls' 10 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Cerejo,Bella | May 18 2019 8:00AM | F | Danville,CA | ||||||||
2. Chan,Caitlin C | May 24 2019 6:00PM | F | Orinda,CA | ||||||||
3. Coburn,Nicholas | May 18 2019 8:00AM | M | Orinda,CA | ||||||||
4. Meeks,Dylan M | May 25 2019 10:00AM | F | Moraga,CA | ||||||||
5. Skjorshammer,Skye | May 25 2019 10:00AM | F | Orinda,CA |
Girls' 12 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Adansi,Amira | May 17 2019 6:00PM | F | Danville,CA | ||||||||
2. Adansi,Asha | May 17 2019 6:00PM | F | Danville,CA | ||||||||
3. Chang,Allison | May 24 2019 6:00PM | F | San Ramon,CA | ||||||||
4. Eadara,Srujana | May 17 2019 6:00PM | F | Danville,CA | ||||||||
5. Gallaway,Olivia | May 17 2019 6:00PM | F | Lafayette,CA | ||||||||
6. Poon,Tyla | May 17 2019 6:00PM | F | Danville,CA | ||||||||
7. Premazzi Schnoor,Esther C | May 17 2019 6:00PM | F | Danville,Ca | ||||||||
8. Silveira,Maddie | May 25 2019 8:00AM | F | Orinda,CA | ||||||||
9. Tancreto,Elise | May 25 2019 8:00AM | F | Diablo,CA | ||||||||
10. Yuen,Sydney | May 24 2019 6:00PM | F | Danville,CA | ||||||||
11. Zimmerman,Zoe | May 24 2019 6:00PM | F | Orinda,CA |
Girls' 14 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Basegmez,Dilara | May 24 2019 6:00PM | F | Moraga,CA | ||||||||
2. Bracco,Tracey | May 24 2019 6:00PM | F | Alamo,CA | ||||||||
3. Harris,Olivia R | May 17 2019 6:00PM | F | Orinda,CA | ||||||||
4. Hermanson,Emma | May 17 2019 6:00PM | F | Martinez,CA | ||||||||
5. Kamath,Sachika | May 24 2019 6:00PM | F | San Ramon,CA | ||||||||
6. Kang,Chloe | May 18 2019 8:00AM | F | Alamo,CA | ||||||||
7. Kiaie,Elizabeth G | May 17 2019 6:00PM | F | Alamo,CA | ||||||||
8. Michiels,Dani | May 18 2019 8:00AM | F | Danville,CA | ||||||||
9. Modena,Lauren | May 18 2019 8:00AM | F | Danville,CA | ||||||||
10. Reeder,Amanda N | May 18 2019 8:00AM | F | Danville,CA | ||||||||
11. Rhee,Alison | May 17 2019 6:00PM | F | Orinda,Ca | ||||||||
12. Schulz,Devon | May 24 2019 6:00PM | F | Alamo,CA |
Girls' 16 Singles Draw | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name | Start time | Gender | City | ||||||||
1. Lusherovich,Abigail | May 17 2019 6:00PM | F | Walnut Creek,CA | ||||||||
2. Schulz,Taylor | May 24 2019 6:00PM | F | Alamo,CA | ||||||||
3. Woolard,Sofia | May 17 2019 6:00PM | F | Danville,CA |
Total Active Entrants: 81
Total Inactive Entrants: 0
Total Inactive Entrants: 0